Kaip pažinti ypatingus vaikus ir padėti jiems suvaldyti savo elgesį bei emocijas

Sveiki mielieji,
2020 vasario 11 d. startavo seminarų ciklas „Sumanioji edukacija ikimokyklinio ugdymo įstaigoje esant ypatingiems vaikams“, kuris susideda iš penkių modulių. Kovo 9 d. kviečiame į antrą šio ciklo paskaitą, kurios metu kalbėsimės apie harmoningai vaikų raidai būdingus bruožus pagal amžiaus tarpsnius ir kuo išsiskiria ypatingų vaikų raida.
Kuo anksčiau ypatingų vaikų bruožai yra atpažįstami, tuo greičiau pagalba vaikui bus pasiekiama. Ankstyvosios reabilitacijos efektyvumas prasideda nuo raidos sutrikimo diagnozavimo. Remiantis E. A. Fuller ir A. P., Kaizer, 2019, intervencijos efektyviausios, kai pradedamos taikyti vaikams iki 4 metų, vyresniems poveikis žymiai mažesnis.
Pagalba ir tinkama terapija vaikui, turinčiam autizmo spektro sutrikimą reikalinga čia, dabar, iš karto! Tinkamas metodas – raktas į sėkmę ir naujų įgūdžių formavimą. Šio seminaro metu įgysite žinių, kaip atpažinti ypatingus vaikus kaip įmanoma anksčiau ir kaip jiems padėti suvaldyti savo elgesį bei emocijas.

Mokymai skirti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogams, tėvams ir kitiems ugdytojams, kurie nori padėti integruotis ypatingiems vaikams į bendrojo ugdymo grupę.

Lektorė, mokslininkė dr. Sigita Burvytė veda seminarus visoje Lietuvoje pedagogams ir tėvams vaikų ugdymo klausimais. Yra įsteigusi „Pozityvios tėvystės laboratoriją“, organizuoja šeimų stovyklas „Tėvai vaikams – vaikai tėvams“, kuruoja tris vaikų dienos centrus. Edukatorė kviečia į MasterClass mokymus, kurie padės išlaisvinti Jūsų požiūrį į ypatingų vaikų integravimą bendrojo ugdymo grupėje.

Nuoširdi, atvira, gyvenimiškais pavyzdžiais grindžianti naujausius mokslinius tyrimus ugdytojų ir vaikų tarpusavio santykių stiprinimo tematika – tokią S. Burvytę pažįsta tėvai, vaikai ir pedagogai. Ji drąsiai, o kartais ir su humoro gaidele ragina ugdytojus auklėti vaikus kitaip – be išankstinių nuostatų ir įsitikinimų, kūrybiškai.

Jurgita Grisiūnienė yra praktikė, kuri dirba darželyje su integruota priešmokyklinio amžiaus vaikų grupe ir sėkmingai taiko struktūrizuotą aplinką bendrojo ugdymo grupėje.
Jurgita dalinsis savo praktine patirtimi nuo ko pradėti ir kaip galima susikurti ypatingiems ir visos grupės vaikams ugdytis tinkamą aplinką. Mokytoja pateiks idėjų, kaip sukurti priemones,

padėsiančias ugdyti įvairius ypatingų vaikų įgūdžius.

Seminaras vyks VšĮ Vaikų ugdymas patalpose, Ateities g. 10A, Vilnius.
2020 kovo 9 d. 12-15 val. Kaina 30 eurų.
MasterClass seminaro dalyviai gaus pažymėjimus.

+370 615 10650
registracija@ugdykim.lt
http://www.ugdykimkartu.lt/lietaus-vaiku-socializacija/